Tvoje tvář má známý hlas 5.3.2017 – dívá se vůbec někdo?

Sedím u počítače, jako kulisa puštěná televize. Uběhly zprávy, sportovní noviny a něco začalo. Od počítače mě vytrhnul až divný zpěv divného černocha. No co nevidím. Třetí řada Tvoje tvář má známý hlas. Musím se přiznat, že první řadu jsem společně s manželkou sledoval. Ne že by mě to bůhvíjak bavilo, ale některé představení byly celkem povedené. Třeba komik Petr Rychlý jako Honza Nedvěd byl skutečná pecka.  Druhá řada mě minula. Nemohl jsem snášet toho uřvance Cinu a toho dalšího mladíka Gránského, který vypadá jak pornoherec. Tyhle pseudo hvězdy nových časů, to je děs.

Ovšem třetí řada, zdá se být nepřekonatelná. To co tam zpívá za VIP vykopávky.. kde ty lidi pobrali ? To už nemají ti herci do čeho rýpnout, že se musí předvádět v takové ptákovině. Hlavně Dejdar a Vilhelmová to snad nemá zapotřebí. Snad tam nejsou jen kvůli penězům.

Martin Dejdar nacvičuje jak zpívá Waldemar Matuška
zdroj obrázku: nova.cz

První kolo mě samozřejmě neminulo, ale byla to nuda nad nudy. Všichni všechny jen vychvalovali, jak to bylo super a vtipné. My jsme u televize zívali. Tohle druhé se zdá být ještě horší než první. První Vilhelmová, začla jako mladý niga. Až po dotazu manželky, že to má být malý Jackson, jsem se jen podivil, co všechno český divák snese. Porota, kde seděl jako host nějaký příhřátý herec opět jen komentovala, jak celé vystoupení bylo super.
Teď se tu trápí Dejdar, pokoušeje se napodobit nenapodobitelného Waldemara Matušku. Nic moc. Walda a jeho slavíci prostě napodobit nelze. Dejdar není bůhvijaký zpěvák a tahle píseň se musí zpívat hodně silně. A teď už čekám, jak odborná porota všech pochváli.
Nic, jdu si pustit něco víc do punku.