Sexuální aféry rockerů

K tvrdé hudbě patří alkohol, (bohužel) drogy a také sex. Sexuální skandál je také nejčastější aféra, která provází život rockových hvězd. V podstatě denně bychom našli v bulvárních světových plátcích informace o erotických hrátkách rockových superstar. A informace o jejich sexuálních praktikách jsou často dosti peprné. Ne zřídka v nich vystupují také erotické pomůcky a vibrátory (i u chlapů..).

Dnes již mrtvá rockerka Amy Winehouse byla kolem roku 2007 propírána hlavně pro své sexuální avantýry o kterých se nebála mluvit. Kromě toho se také mluvilo o jejich drogových stavech (smrtící koktejl drog se jí také stal později osudným a zemřela). Provalilo se, že strávila několik divokých nocí s Johnym Headlockem (syn kontroverzního rockera Peta Dohertyho). Později promluvil, že Amy milovala několika hodinový sex. Užívala si současně s vibrátorem i jeho penisem a nikdy neměla dost. Také měla ráda pleskaní na zadek (údajně se nechala bít i důtkou). Používáná vibrační hlavice ji přiváděla do opakovaných orgasmů. A šíleně u toho řvala a vzdychala.

Amy pod vlivem drog nebyla žádná sexbomba, ale v posteli se s vibrátorem uměla odvázat
Amy pod vlivem drog nebyla žádná sexbomba, ale v posteli se s vibrátorem uměla odvázat

Amy ale není nic ve srovnání s úchylným bubeníkem bývalé kapely Lostprophets. Rocker Ian Watkins byl v roce 2013 odsouzen na 35 let za zneužívaní dětí. Celkem se přiznal k jedenácti sexuálním útokům na dětech, ale policie ho obviňuje z více než dvaceti. Se svou úchylnou přítelkyní, prostitutkou, která zbožňovala anální vibrátory plánovali dábelský plán. Chtěli si pořídit dítě a znásilňovat je. Jakmile by povyrostlo, tak plánovali, že jej zabijí. Tato zrůda již naštěstí sedí.

A do třetice není to tak dávno, kdy se objevila zpráva, že Ozzy Osbourne se léčí ze závislosti na sexu. Jeho milenkou byla kadeřnice. Ozzy byl na této kadeřnici údajně závislý. Sexuální vztah udržoval celých šest let, dokud se neprovalil. A čím si jej obyčejná žena omotala kolem prstu? Uměla při sexu využívat partnerské erotické hračky. Ozzy prý využíval anální vibrátory, oblečky, pouta, důtky. Své milence to dělal pomocí vibrační hlavice. Kadeřnice slečna Pughová však brala vztah velmi vážně a nechala se slyšet, že Ozzy je největší láskou jejího života. Ozzy se od ní rychle distancoval.

Sexuální avantýry hvězd jsou běžně. „Jedním z důvodů nevěry a hledání divokého sexu je absence erotické pomůcky. Používat kvalitní vibrátor by mělo být standardem pro každý pár“, říká gynekoložka Lenka Králová (ze serveru vibratory.org). A zřejmě na tom něco bude. Proto i vy rockeři a hlavně rockerky. Pořiďte si s vašim partnerem něco na hrání do postele a nebojte se pořádně odvázat.