Sex a drogy nejen u punkrockerů

Mnoho mladých si myslí, že je třeba co nejdříve začít se sexuálním životem. Obvyklý argument je, že si chtějí jako mladí užít a jak už budou staří (pro ně tedy něco přes 30..) tak bude život stát za prd. Opak je samozřejmě pravdou. Na sex není kam spěchat a rozhodně není nutné se stresovat z toho, že zatím žádný nemám. Neříkám, že je nutné zůstat neposkvrněn do pětadvaceti let, ale začít šukat v patnácti asi taky není úplně ok. Vědci dokonce přišli s tím, že obecně děcka, která začnou s erotikou dříve, mají horší život. Tzn. že jsou častěji zadlužené, páchají více trestné činy, berou drogy, chlastají. Tyto výsledky ovšem nemusí souviset přímo se začátkem sexuálního života. Spíše to vypadá, že souvisí s obecnou situací dítěte. Pokud je vychováno dobře, milujícími rodiči, tak se nehrne do nezávaznosti sexu, trestné činnosti a drog. Navíc pokud dříve začnete s erotickými zkušenostmi, je větší pravděpodobnost, že otěhotníte (stanete se matkou či otcem) a pak přichází realita a nutnost živit rodinu. A jak z toho ven?

sex mezi mladými dnes začíná velmi brzo

Pokud mermomocí chcete mít nějaký sex, tak děvčata si například mohou koupit nějaký pěkný silný vibrátor a užívat si s ním. Autoerotikou dokonale poznáme své tělo a na skutečný sex budete lépe připravené. Vibrátory nejsou nijak drahé. Obvykle začínají ceny od 500 Kč a více. Chlapci mohou dlouhou dobu mastrubovat. Porna zadarmo je na internetu dost, takže honit se vám bude dobře. Nezapomeňte, že porno je lež – divadlo. Ve skutečnosti to bude zcela jinak.

A jak toto všechno souvísí s punkrockem ? Zcela těsně. Punk rock ve svých počátcích v šedesátých letech vznikal na vlnách rock n rollu. A tomu vládl sex (a drogy). A obě tyto hodnoty provází mladé punk rockery dodnes. Bohužel, někteří mladí se nechají strhnout davem a začnou s drogama a vedou sexuální život příliš brzo. Ale v samých kořenech jde přeci o hudbu. Ne o tom, nechat se ojet nějakým zpoceným čírem na hajzlu v klubu.

A o drogách napíšu něco zase příště.